RB088LAM100TFTR
DigiKeyn tuotenumero
RB088LAM100TFTR-ND - Rullattu teippi (TR)
RB088LAM100TFCT-ND - Cut Tape (CT)
RB088LAM100TFDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
RB088LAM100TFTR
Kuvaus
DIODE SCHOTTKY 100V 5A PMDTM
Tarkka kuvaus
Diodit 100 V 5A Kiinnitys pintaan PMDTM
EDA/CAD-mallit
RB088LAM100TFTR -mallit
Kategoria
Virta - käänteinen vuoto @ Vr
3 µA @ 100 V
Valm.
Luokka
Autoteollisuus
Digi-Reel®
Hyväksyntä
AEC-Q101
Jännite - käänteinen DC (Vr) (maks.)
100 V
5A
Toimintalämpötila - liitos
150°C (maks.)
Nopeus
Nopea palautuminen =< 500ns, > 200mA (Io)