STPS3L60SY
DigiKeyn tuotenumero
497-12333-2-ND - Rullattu teippi (TR)
497-12333-1-ND - Cut Tape (CT)
497-12333-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
STPS3L60SY
Kuvaus
DIODE SCHOTTKY 60V 3A SMC
Tarkka kuvaus
Diodit 60 V 3A Kiinnitys pintaan SMC
EDA/CAD-mallit
STPS3L60SY -mallit
Kategoria
Nopeus
Nopea palautuminen =< 500ns, > 200mA (Io)
Valm.
Virta - käänteinen vuoto @ Vr
55 µA @ 60 V
Sarja
Luokka
Autoteollisuus
Valmistajan laitepakkaus
SMC
Jännite - käänteinen DC (Vr) (maks.)
60 V
Toimintalämpötila - liitos
-40°C – 150°C
Virta - keskimääräinen tasasuunnattu (Io)
3A
Päätuotenumero
Jännite - myötävirta (Vf) (maks.) @ If
700 mV @ 3 A