STPS2H100ZFY | |
|---|---|
Valmistaja | |
Valmistajan tuotenumero | STPS2H100ZFY |
Kuvaus | DIODE SCHOTTKY 100V 2A SOD123F |
Valmistajan vakio toimitusaika | 15 viikkoa |
Asiakkaan referenssi | |
Tarkka kuvaus | Diodit 100 V 2A Kiinnitys pintaan SOD-123F |
Tekniset tiedot | Tekniset tiedot |
Kategoria | Nopeus Nopea palautuminen =< 500ns, > 200mA (Io) |
Valm. | Virta - käänteinen vuoto @ Vr 1 µA @ 100 V |
Sarja | Luokka Autoteollisuus |
Pakkaustapa Rullattu teippi (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Hyväksyntä AEC-Q101 |
Osan tila Aktiivinen | Asennustyyppi |
Teknologia | Pakkaus / kotelo |
Jännite - käänteinen DC (Vr) (maks.) 100 V | Valmistajan laitepakkaus SOD-123F |
Virta - keskimääräinen tasasuunnattu (Io) 2A | Toimintalämpötila - liitos -40°C – 175°C |
Jännite - myötävirta (Vf) (maks.) @ If 960 mV @ 4 A | Päätuotenumero |