STPS2H100ZF | |
|---|---|
Valmistaja | |
Valmistajan tuotenumero | STPS2H100ZF |
Kuvaus | DIODE SCHOTTKY 100V 2A SOD123F |
Valmistajan vakio toimitusaika | 15 viikkoa |
Asiakkaan referenssi | |
Tarkka kuvaus | Diodit 100 V 2A Kiinnitys pintaan SOD-123F |
Tekniset tiedot | Tekniset tiedot |
EDA/CAD-mallit | STPS2H100ZF -mallit |
Kategoria | Jännite - myötävirta (Vf) (maks.) @ If 960 mV @ 4 A |
Valm. | Nopeus Nopea palautuminen =< 500ns, > 200mA (Io) |
Sarja | Virta - käänteinen vuoto @ Vr 1 µA @ 100 V |
Pakkaustapa Rullattu teippi (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Asennustyyppi |
Osan tila Aktiivinen | Pakkaus / kotelo |
Teknologia | Valmistajan laitepakkaus SOD-123F |
Jännite - käänteinen DC (Vr) (maks.) 100 V | Toimintalämpötila - liitos -40°C – 175°C |
Virta - keskimääräinen tasasuunnattu (Io) 2A | Päätuotenumero |