STPS10150CFP
DigiKeyn tuotenumero
497-7539-5-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
STPS10150CFP
Kuvaus
DIODE ARR SCHOTT 150V 5A TO220FP
Valmistajan vakio toimitusaika
15 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Diodirivi 1 pari yhteinen katodi 150 V 5A Läpivientiaukko TO-220-3, täysi pakkaus
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
STPS10150CFP -mallit
Kategoria
Jännite - myötävirta (Vf) (maks.) @ If
920 mV @ 5 A
Valmistaja
STMicroelectronics
Nopeus
Nopea palautuminen =< 500ns, > 200mA (Io)
Pakkaustapa
Putki
Virta - käänteinen vuoto @ Vr
2 µA @ 150 V
Osan tila
Aktiivinen
Toimintalämpötila - liitos
175°C (maks.)
Diodikonfiguraatio
1 pari yhteinen katodi
Asennustyyppi
Läpivientiaukko
Teknologia
Schottky
Pakkaus / kotelo
TO-220-3, täysi pakkaus
Jännite - käänteinen DC (Vr) (maks.)
150 V
Valmistajan laitepakkaus
TO-220FP
Virta - keskimääräinen tasasuunnattu (Io) (diodia kohden)
5A