MBRF10150CT
DigiKeyn tuotenumero
1655-1097-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
MBRF10150CT
Kuvaus
DIODE ARRAY SCHOTT 150V ITO220AB
Valmistajan vakio toimitusaika
14 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Diodirivi 1 pari yhteinen katodi 150 V Läpivientiaukko TO-220-3, täysi pakkaus, Eristetty liuska
Kategoria
Nopeus
Nopea palautuminen =< 500ns, > 200mA (Io)
Valmistaja
SMC Diode Solutions
Virta - käänteinen vuoto @ Vr
1 mA @ 150 V
Pakkaustapa
Putki
Toimintalämpötila - liitos
-55°C – 150°C
Asennustyyppi
Läpivientiaukko
Diodikonfiguraatio
1 pari yhteinen katodi
Pakkaus / kotelo
TO-220-3, täysi pakkaus, Eristetty liuska
Teknologia
Schottky
Valmistajan laitepakkaus
ITO-220AB
Jännite - käänteinen DC (Vr) (maks.)
150 V
Päätuotenumero
Jännite - myötävirta (Vf) (maks.) @ If
930 mV @ 5 A