STP110N10F7
DigiKeyn tuotenumero
497-13551-5-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
STP110N10F7
Kuvaus
MOSFET N CH 100V 110A TO-220
Valmistajan vakio toimitusaika
15 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
N-kanavatyyppi 100 V 110A (Tc) 150W (Tc) Läpivientiaukko TO-220
EDA/CAD-mallit
STP110N10F7 -mallit
Kategoria
Vgs(th) (maks.) @ Id
4V @ 250µA
Valm.
Hilan varaus (Qg) (maks.) @ Vgs
60 nC @ 10 V
Sarja
Vgs (maks.)
±20V
Pakkaustapa
Putki
Tulokapasitanssi (Ciss) (maks.) @ Vds
5500 pF @ 50 V
Osan tila
Aktiivinen
Tehohäviö (maks.)
150W (Tc)
FET-tyyppi
Toimintalämpötila
-55°C – 175°C (TJ)
Läpivientiaukko
Jännite nielusta lähteeseen (Vdss)
100 V
Valmistajan laitepakkaus
TO-220
Virta - jatkuva nielu (Id) @ 25°C
Pakkaus / kotelo
Käyttöjännite (maks. Rds On, min. Rds On)
10V
Päätuotenumero
Rds päällä (maks.) @ Id, Vgs
7mOhm @ 55A, 10V