STM32L071CZT7
DigiKeyn tuotenumero
497-16820-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
STM32L071CZT7
Kuvaus
IC MCU 32BIT 192KB FLASH 48LQFP
Tarkka kuvaus
ARM® Cortex®-M0+ STM32L0 Mikrokontrollerit IC 32-bittinen 32MHz 192Kt (192K x 8) FLASH 48-LQFP (7x7)
EDA/CAD-mallit
STM32L071CZT7 -mallit
Jännite - syöttö (Vcc/Vdd)
1,65V – 3,6V
Datamuuntimet
A/D 13x12b
Toimintalämpötila
-40°C – 105°C (TA)
Nopeus
32MHz