STM32L071CZT6
DigiKeyn tuotenumero
497-17498-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
STM32L071CZT6
Kuvaus
IC MCU 32BIT 192KB FLASH 48LQFP
Valmistajan vakio toimitusaika
20 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
ARM® Cortex®-M0+ STM32L0 Mikrokontrollerit IC 32-bittinen 32MHz 192Kt (192K x 8) FLASH 48-LQFP (7x7)
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
STM32L071CZT6 -mallit
Tuotteen ominaisuudet
Näytä samankaltaiset tuotteet
Kategoria
Ohjelmamuistin koko
Valm.
Ohjelmamuistin tyyppi
FLASH
Sarja
EEPROM:in koko
6K x 8
Pakkaustapa
Kaukalo
RAM-muistin koko
20K x 8
Osan tila
Aktiivinen
Jännite - syöttö (Vcc/Vdd)
1,65V – 3,6V
DigiKey voi ohjelmoida
Ei vahvistettu
Datamuuntimet
A/D 13x12b
Ydinprosessori
ARM® Cortex®-M0+
Oskillaattorin tyyppi
Sisäinen
Ytimen koko
32-bittinen
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C (TA)
Nopeus
32MHz