STM32L031G6U6TR
DigiKeyn tuotenumero
497-18805-2-ND - Rullattu teippi (TR)
497-18805-1-ND - Cut Tape (CT)
497-18805-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
STM32L031G6U6TR
Kuvaus
IC MCU 32BIT 32KB FLASH 28UFQFPN
Tarkka kuvaus
ARM® Cortex®-M0+ STM32L0 Mikrokontrollerit IC 32-bittinen 32MHz 32Kt (32K x 8) FLASH 28-UFQFPN (4x4)
EDA/CAD-mallit
STM32L031G6U6TR -mallit
EEPROM:in koko
1K x 8
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Jännite - syöttö (Vcc/Vdd)
1,8V – 3,6V
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C (TA)
Nopeus
32MHz