STM32L031F6P6TR | |
|---|---|
Valmistaja | |
Valmistajan tuotenumero | STM32L031F6P6TR |
Kuvaus | IC MCU 32BIT 32KB FLASH 20TSSOP |
Valmistajan vakio toimitusaika | 20 viikkoa |
Asiakkaan referenssi | |
Tarkka kuvaus | ARM® Cortex®-M0+ STM32L0 Mikrokontrollerit IC 32-bittinen 32MHz 32Kt (32K x 8) FLASH 20-TSSOP |
Tekniset tiedot | Tekniset tiedot |
EDA/CAD-mallit | STM32L031F6P6TR -mallit |
Kategoria | Ohjelmamuistin koko |
Valm. | Ohjelmamuistin tyyppi FLASH |
Sarja | EEPROM:in koko 1K x 8 |
Pakkaustapa Rullattu teippi (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | RAM-muistin koko 8K x 8 |
Osan tila Aktiivinen | Jännite - syöttö (Vcc/Vdd) 1,8V – 3,6V |
DigiKey voi ohjelmoida Vahvistettu | Datamuuntimet A/D 10x12b |
Ydinprosessori ARM® Cortex®-M0+ | Oskillaattorin tyyppi Sisäinen |
Ytimen koko 32-bittinen | Toimintalämpötila -40°C – 85°C (TA) |
Nopeus 32MHz | Asennustyyppi Kiinnitys pintaan |
Liitettävyys I2C, IrDA, LINbus, SPI, UART/USART | Valmistajan laitepakkaus 20-TSSOP |
Oheislaitteet Jännitteenlaskun tunnistus/nollaus, DMA, POR, PWM, WDT | Pakkaus / kotelo 20-TSSOP (0,173", 4,40mm leveys) |