STM32L031F6P6TR
DigiKeyn tuotenumero
497-19367-2-ND - Rullattu teippi (TR)
497-19367-1-ND - Cut Tape (CT)
497-19367-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
STM32L031F6P6TR
Kuvaus
IC MCU 32BIT 32KB FLASH 20TSSOP
Tarkka kuvaus
ARM® Cortex®-M0+ STM32L0 Mikrokontrollerit IC 32-bittinen 32MHz 32Kt (32K x 8) FLASH 20-TSSOP
EDA/CAD-mallit
STM32L031F6P6TR -mallit
EEPROM:in koko
1K x 8
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Jännite - syöttö (Vcc/Vdd)
1,8V – 3,6V
DigiKey voi ohjelmoida
Vahvistettu
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C (TA)
Nopeus
32MHz
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Liitettävyys
I2C, IrDA, LINbus, SPI, UART/USART
Valmistajan laitepakkaus
20-TSSOP
Oheislaitteet
Jännitteenlaskun tunnistus/nollaus, DMA, POR, PWM, WDT
Pakkaus / kotelo
20-TSSOP (0,173", 4,40mm leveys)