STM32L010RBT6TR
DigiKeyn tuotenumero
497-STM32L010RBT6TR-ND - Rullattu teippi (TR)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
STM32L010RBT6TR
Kuvaus
IC MCU 32BIT 128KB FLASH 64LQFP
Tarkka kuvaus
ARM® Cortex®-M0+ STM32L0 Mikrokontrollerit IC 32-bittinen 32MHz 128Kt (128K x 8) FLASH 64-LQFP (10x10)
EDA/CAD-mallit
STM32L010RBT6TR -mallit
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
RAM-muistin koko
20K x 8
Jännite - syöttö (Vcc/Vdd)
1,8V – 3,6V
Datamuuntimet
A/D 16x12b
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C (TA)
Nopeus
32MHz