STM32L010RBT6 on loppunut, mutta siitä voi tehdä jälkitilauksen.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Samankaltainen
NXP USA Inc.
Varastossa: 2 085
Tekniset tiedot
ARM® Cortex®-M0+ STM32L0 Mikrokontrollerit IC 32-bittinen 32MHz 128Kt (128K x 8) FLASH 64-LQFP (10x10)
64 LQFP
Getting Started with STM32 and Nucleo Part 1: Introduction to STM32CubeIDE and Blinky – Digi-Key
STM32L010RBT6
DigiKeyn tuotenumero
497-19665-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
STM32L010RBT6
Kuvaus
IC MCU 32BIT 128KB FLASH 64LQFP
Tarkka kuvaus
Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
STM32L010RBT6 -mallit
EEPROM:in koko
512 x 8
Pakkaustapa
Kaukalo
RAM-muistin koko
20K x 8
Jännite - syöttö (Vcc/Vdd)
1,8V – 3,6V
Datamuuntimet
A/D 16x12b
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C (TA)
Nopeus
32MHz