STL8DN10LF3 | |
|---|---|
Valmistaja | |
Valmistajan tuotenumero | STL8DN10LF3 |
Kuvaus | MOSFET 2N-CH 100V 20A POWERFLAT |
Valmistajan vakio toimitusaika | 13 viikkoa |
Asiakkaan referenssi | |
Tarkka kuvaus | MOSFETit - ryhmät 100V 20A 70W Kiinnitys pintaan PowerFlat™ (5x6) |
Tekniset tiedot | Tekniset tiedot |
EDA/CAD-mallit | STL8DN10LF3 -mallit |
Kategoria | Vgs(th) (maks.) @ Id 3V @ 250µA |
Valmistaja STMicroelectronics | Hilan varaus (Qg) (maks.) @ Vgs 20,5nC @ 10V |
Sarja | Tulokapasitanssi (Ciss) (maks.) @ Vds 970pF @ 25V |
Pakkaustapa Rullattu teippi (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Teho - maksimi 70W |
Osan tila Aktiivinen | Toimintalämpötila -55°C – 175°C (TJ) |
Teknologia MOSFET (metallioksidi) | Luokka Autoteollisuus |
Konfiguraatio 2 N-kanavaa (kaksinkertainen) | Hyväksyntä AEC-Q101 |
FET-ominaisuus Logiikkatasoportti | Asennustyyppi Kiinnitys pintaan |
Jännite nielusta lähteeseen (Vdss) 100V | Pakkaus / kotelo 8-PowerVDFN |
Virta - jatkuva nielu (Id) @ 25°C 20A | Valmistajan laitepakkaus PowerFlat™ (5x6) |
Rds päällä (maks.) @ Id, Vgs 35mOhm @ 4A, 10V | Päätuotenumero |