STL7N10F7
DigiKeyn tuotenumero
497-14990-2-ND - Rullattu teippi (TR)
497-14990-1-ND - Cut Tape (CT)
497-14990-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
STL7N10F7
Kuvaus
MOSFET N-CH 100V POWERFLAT
Valmistajan vakio toimitusaika
15 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
N-kanavatyyppi 100 V 7A (Tj) 2,9W (Ta), 50W (Tc) Kiinnitys pintaan PowerFlat™ (3,3x3,3)
EDA/CAD-mallit
STL7N10F7 -mallit
Kategoria
Vgs(th) (maks.) @ Id
4,5V @ 250µA
Valm.
Hilan varaus (Qg) (maks.) @ Vgs
14 nC @ 10 V
Sarja
Vgs (maks.)
±20V
Tulokapasitanssi (Ciss) (maks.) @ Vds
920 pF @ 50 V
Tehohäviö (maks.)
2,9W (Ta), 50W (Tc)
FET-tyyppi
Toimintalämpötila
-55°C – 150°C (TJ)
Jännite nielusta lähteeseen (Vdss)
100 V
Valmistajan laitepakkaus
PowerFlat™ (3,3x3,3)
Virta - jatkuva nielu (Id) @ 25°C
Pakkaus / kotelo
Käyttöjännite (maks. Rds On, min. Rds On)
10V
Päätuotenumero
Rds päällä (maks.) @ Id, Vgs
35mOhm @ 3,5A, 10V