STL60P4LLF6
DigiKeyn tuotenumero
497-15480-2-ND - Rullattu teippi (TR)
497-15480-1-ND - Cut Tape (CT)
497-15480-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
STL60P4LLF6
Kuvaus
MOSFET P-CH 40V 60A POWERFLAT
Valmistajan vakio toimitusaika
16 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
P-kanava 40 V 60A (Tc) 100W (Tc) Kiinnitys pintaan PowerFlat™ (5x6)
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
STL60P4LLF6 -mallit
Kategoria
Vgs(th) (maks.) @ Id
1V @ 250µA (min.)
Valm.
Hilan varaus (Qg) (maks.) @ Vgs
34 nC @ 4.5 V
Sarja
Vgs (maks.)
±20V
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Tulokapasitanssi (Ciss) (maks.) @ Vds
3525 pF @ 25 V
Osan tila
Aktiivinen
Tehohäviö (maks.)
100W (Tc)
FET-tyyppi
Toimintalämpötila
175°C (TJ)
Teknologia
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Jännite nielusta lähteeseen (Vdss)
40 V
Valmistajan laitepakkaus
PowerFlat™ (5x6)
Virta - jatkuva nielu (Id) @ 25°C
Pakkaus / kotelo
Käyttöjännite (maks. Rds On, min. Rds On)
4,5V, 10V
Päätuotenumero
Rds päällä (maks.) @ Id, Vgs
14mOhm @ 6,5A, 10V