STL140N4LLF5 on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Samankaltainen
Infineon Technologies
Varastossa: 4 421
Tekniset tiedot
Samankaltainen
Infineon Technologies
Varastossa: 45 148
Tekniset tiedot
Texas Instruments
onsemi
Varastossa: 427
Renesas Electronics Corporation
Vishay Siliconix
Taiwan Semiconductor Corporation
N-kanavatyyppi 40 V 140A (Tc) 80W (Tc) Kiinnitys pintaan PowerFlat™ (5x6)