STL120N10F8
DigiKeyn tuotenumero
497-STL120N10F8TR-ND - Rullattu teippi (TR)
497-STL120N10F8CT-ND - Cut Tape (CT)
497-STL120N10F8DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
STL120N10F8
Kuvaus
N-CHANNEL ENHANCEMENT MODE STAND
Valmistajan vakio toimitusaika
18 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
N-kanavatyyppi 100 V 125A (Tc) 150W (Tc) Kiinnitys pintaan PowerFlat™ (5x6)
EDA/CAD-mallit
STL120N10F8 -mallit
Kategoria
Vgs(th) (maks.) @ Id
4V @ 250µA
Valm.
Hilan varaus (Qg) (maks.) @ Vgs
56 nC @ 10 V
Vgs (maks.)
±20V
Tulokapasitanssi (Ciss) (maks.) @ Vds
3600 pF @ 50 V
FET-tyyppi
Tehohäviö (maks.)
150W (Tc)
Teknologia
Toimintalämpötila
-55°C – 175°C (TJ)
Jännite nielusta lähteeseen (Vdss)
100 V
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Virta - jatkuva nielu (Id) @ 25°C
Valmistajan laitepakkaus
PowerFlat™ (5x6)
Käyttöjännite (maks. Rds On, min. Rds On)
10V
Pakkaus / kotelo
Rds päällä (maks.) @ Id, Vgs
4,6mOhm @ 60A, 10V