STL10N3LLH5
DigiKeyn tuotenumero
497-11843-2-ND - Rullattu teippi (TR)
497-11843-1-ND - Cut Tape (CT)
497-11843-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
STL10N3LLH5
Kuvaus
MOSFET N-CH 30V 9A POWERFLAT
Valmistajan vakio toimitusaika
19 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
N-kanavatyyppi 30 V 9A (Tc) 2W (Ta), 50W (Tc) Kiinnitys pintaan PowerFlat™ (3,3x3,3)
EDA/CAD-mallit
STL10N3LLH5 -mallit
Kategoria
Vgs(th) (maks.) @ Id
2,5V @ 250µA
Valm.
Hilan varaus (Qg) (maks.) @ Vgs
6 nC @ 4.5 V
Sarja
Vgs (maks.)
±22V
Tulokapasitanssi (Ciss) (maks.) @ Vds
900 pF @ 25 V
Tehohäviö (maks.)
2W (Ta), 50W (Tc)
FET-tyyppi
Toimintalämpötila
-55°C – 150°C (TJ)
Jännite nielusta lähteeseen (Vdss)
30 V
Valmistajan laitepakkaus
PowerFlat™ (3,3x3,3)
Virta - jatkuva nielu (Id) @ 25°C
Pakkaus / kotelo
Käyttöjännite (maks. Rds On, min. Rds On)
4,5V, 10V
Päätuotenumero
Rds päällä (maks.) @ Id, Vgs
19mOhm @ 4,5A, 10V