STH310N10F7-6
DigiKeyn tuotenumero
497-13586-2-ND - Rullattu teippi (TR)
497-13586-1-ND - Cut Tape (CT)
497-13586-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
STH310N10F7-6
Kuvaus
MOSFET N-CH 100V 180A H2PAK-6
Tarkka kuvaus
N-kanavatyyppi 100 V 180A (Tc) 315W (Tc) Kiinnitys pintaan H2PAK-6
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
STH310N10F7-6 -mallit
Kategoria
Vgs(th) (maks.) @ Id
3,8V @ 250µA
Valm.
Hilan varaus (Qg) (maks.) @ Vgs
180 nC @ 10 V
Sarja
Vgs (maks.)
±20V
Tulokapasitanssi (Ciss) (maks.) @ Vds
12800 pF @ 25 V
Tehohäviö (maks.)
315W (Tc)
FET-tyyppi
Toimintalämpötila
-55°C – 175°C (TJ)
Jännite nielusta lähteeseen (Vdss)
100 V
Valmistajan laitepakkaus
H2PAK-6
Virta - jatkuva nielu (Id) @ 25°C
Pakkaus / kotelo
Käyttöjännite (maks. Rds On, min. Rds On)
10V
Päätuotenumero
Rds päällä (maks.) @ Id, Vgs
2,5mOhm @ 60A, 10V