STGIPS40W60L1
DigiKeyn tuotenumero
497-13165-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
STGIPS40W60L1
Kuvaus
IGBT IPM 600V 40A 22-PWRDIP MOD
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Teho-ohjainmoduulit IGBT 1 vaihe 600 V 40 A 22-PowerDIP-moduuli (0,993", 25,23mm)
Kategoria
Virta
40 A
Valmistaja
STMicroelectronics
Jännite
600 V
Sarja
Jännite - erotus
2500Vrms
Pakkaustapa
Putki
Asennustyyppi
Läpivientiaukko
Osan tila
Vanhentunut
Pakkaus / kotelo
22-PowerDIP-moduuli (0,993", 25,23mm)