STGIPS14K60T on vanhentunut, eikä sitä enää valmisteta.
Saatavana olevat korvaavat osat:
MFR Recommended
STMicroelectronics
Varastossa: 155
Tekniset tiedot
Teho-ohjainmoduulit IGBT 3 vaihe 600 V 14 A 25-PowerDIP-moduuli (0,993", 25,23mm)
STGIPS14K60T
DigiKeyn tuotenumero
497-12251-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
STGIPS14K60T
Kuvaus
IGBT IPM 600V 14A 25-PWRDIP MOD
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
EDA/CAD-mallit
STGIPS14K60T -mallit
Virta
14 A
Jännite
600 V
Sarja
Jännite - erotus
2500Vrms
Pakkaustapa
Putki
Asennustyyppi
Läpivientiaukko
Osan tila
Vanhentunut
Pakkaus / kotelo
25-PowerDIP-moduuli (0,993", 25,23mm)