STGIPS10K60A on vanhentunut, eikä sitä enää valmisteta.
Saatavana olevat korvaavat osat:
MFR Recommended
STMicroelectronics
Varastossa: 49
Tekniset tiedot
Teho-ohjainmoduulit IGBT 3 vaihe 600 V 10 A 25-PowerDIP-moduuli (0,993", 25,23mm)
STGIPS10K60A
DigiKeyn tuotenumero
497-10404-5-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
STGIPS10K60A
Kuvaus
IGBT IPM 600V 10A 25-PWRDIP MOD
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
STGIPS10K60A -mallit
Virta
10 A
Jännite
600 V
Sarja
Jännite - erotus
2500VDC
Pakkaustapa
Putki
Asennustyyppi
Läpivientiaukko
Osan tila
Vanhentunut
Pakkaus / kotelo
25-PowerDIP-moduuli (0,993", 25,23mm)