STGIPL20K60 on vanhentunut, eikä sitä enää valmisteta.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Samankaltainen
onsemi
Varastossa: 31
Tekniset tiedot
Teho-ohjainmoduulit IGBT 3 vaihe 600 V 20 A 38-PowerDIP-moduuli, osa jaloista kauempana
38-SDIP Module
STGIPL20K60
DigiKeyn tuotenumero
497-11869-5-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
STGIPL20K60
Kuvaus
IGBT IPM 600V 20A 38-PWRDIP MOD
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Kategoria
Virta
20 A
Jännite
600 V
Sarja
Jännite - erotus
2500VDC