STGIPL14K60 on vanhentunut, eikä sitä enää valmisteta.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Samankaltainen
STMicroelectronics
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Teho-ohjainmoduulit IGBT 3 vaihe 600 V 14 A 38-PowerDIP-moduuli, osa jaloista kauempana
STGIPL14K60
DigiKeyn tuotenumero
497-10571-5-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
STGIPL14K60
Kuvaus
IGBT IPM 600V 14A 38-PWRDIP MOD
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
EDA/CAD-mallit
STGIPL14K60 -mallit
Tuotteen ominaisuudet
Näytä samankaltaiset tuotteet
Kategoria
Virta
14 A
Valmistaja
STMicroelectronics
Jännite
600 V
Sarja
Jännite - erotus
2500VDC