STFI15N95K5
DigiKeyn tuotenumero
497-17092-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
STFI15N95K5
Kuvaus
MOSFET N-CH 950V 7.5A I2PAKFP
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
N-kanavatyyppi 950 V 7,5A (Ta) 30W Läpivientiaukko TO-281 (I2PAKFP)
Kategoria
Vgs(th) (maks.) @ Id
5V @ 100µA
Valm.
Hilan varaus (Qg) (maks.) @ Vgs
30 nC @ 10 V
Sarja
Vgs (maks.)
±30V
Tulokapasitanssi (Ciss) (maks.) @ Vds
855 pF @ 10 V
Osan tila
Vanhentunut
Tehohäviö (maks.)
30W
FET-tyyppi
Toimintalämpötila
-55°C – 150°C (TJ)
Jännite nielusta lähteeseen (Vdss)
950 V
Valmistajan laitepakkaus
TO-281 (I2PAKFP)
Virta - jatkuva nielu (Id) @ 25°C
Pakkaus / kotelo
Käyttöjännite (maks. Rds On, min. Rds On)
10V
Päätuotenumero
Rds päällä (maks.) @ Id, Vgs
500mOhm @ 5,5A, 10V