STF14NM50N
DigiKeyn tuotenumero
497-12569-5-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
STF14NM50N
Kuvaus
MOSFET N-CH 500V 12A TO220FP
Valmistajan vakio toimitusaika
18 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
N-kanavatyyppi 500 V 12A (Tc) 25W (Tc) Läpivientiaukko TO-220FP
EDA/CAD-mallit
STF14NM50N -mallit
Kategoria
Vgs(th) (maks.) @ Id
4V @ 100µA
Valm.
Hilan varaus (Qg) (maks.) @ Vgs
27 nC @ 10 V
Sarja
Vgs (maks.)
±25V
Tulokapasitanssi (Ciss) (maks.) @ Vds
816 pF @ 50 V
Osan tila
Aktiivinen
Tehohäviö (maks.)
25W (Tc)
FET-tyyppi
Toimintalämpötila
-55°C – 150°C (TJ)
Jännite nielusta lähteeseen (Vdss)
500 V
Valmistajan laitepakkaus
TO-220FP
Virta - jatkuva nielu (Id) @ 25°C
Pakkaus / kotelo
Käyttöjännite (maks. Rds On, min. Rds On)
10V
Päätuotenumero
Rds päällä (maks.) @ Id, Vgs
320mOhm @ 6A, 10V