STD25NF20
DigiKeyn tuotenumero
497-13749-2-ND - Rullattu teippi (TR)
497-13749-1-ND - Cut Tape (CT)
497-13749-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
STD25NF20
Kuvaus
MOSFET N-CH 200V 18A DPAK
Valmistajan vakio toimitusaika
13 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
N-kanavatyyppi 200 V 18A (Tc) 110W (Tc) Kiinnitys pintaan DPAK
EDA/CAD-mallit
STD25NF20 -mallit
Kategoria
Hilan varaus (Qg) (maks.) @ Vgs
39 nC @ 10 V
Valm.
Vgs (maks.)
±20V
Sarja
Tulokapasitanssi (Ciss) (maks.) @ Vds
940 pF @ 25 V
Tehohäviö (maks.)
110W (Tc)
Toimintalämpötila
-55°C – 175°C (TJ)
FET-tyyppi
Luokka
Autoteollisuus
Teknologia
Hyväksyntä
AEC-Q101
Jännite nielusta lähteeseen (Vdss)
200 V
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Virta - jatkuva nielu (Id) @ 25°C
10V
Pakkaus / kotelo
Rds päällä (maks.) @ Id, Vgs
125mOhm @ 10A, 10V
Päätuotenumero
Vgs(th) (maks.) @ Id
4V @ 250µA