STB12NM50T4 | |
|---|---|
Valmistaja | |
Valmistajan tuotenumero | STB12NM50T4 |
Kuvaus | MOSFET N-CH 550V 12A D2PAK |
Valmistajan vakio toimitusaika | 16 viikkoa |
Asiakkaan referenssi | |
Tarkka kuvaus | N-kanavatyyppi 550 V 12A (Tc) 160W (Tc) Kiinnitys pintaan D2PAK |
Tekniset tiedot | Tekniset tiedot |
EDA/CAD-mallit | STB12NM50T4 -mallit |
Kategoria | Vgs(th) (maks.) @ Id 5V @ 50µA |
Valm. | Hilan varaus (Qg) (maks.) @ Vgs 39 nC @ 10 V |
Sarja | Vgs (maks.) ±30V |
Pakkaustapa Rullattu teippi (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Tulokapasitanssi (Ciss) (maks.) @ Vds 1000 pF @ 25 V |
Osan tila Aktiivinen | Tehohäviö (maks.) 160W (Tc) |
FET-tyyppi | Toimintalämpötila -65°C – 150°C (TJ) |
Teknologia | Asennustyyppi Kiinnitys pintaan |
Jännite nielusta lähteeseen (Vdss) 550 V | Valmistajan laitepakkaus D2PAK |
Virta - jatkuva nielu (Id) @ 25°C | Pakkaus / kotelo |
Käyttöjännite (maks. Rds On, min. Rds On) 10V | Päätuotenumero |
Rds päällä (maks.) @ Id, Vgs 350mOhm @ 6A, 10V |