STB12NM50T4
DigiKeyn tuotenumero
497-STB12NM50T4TR-ND - Rullattu teippi (TR)
497-STB12NM50T4CT-ND - Cut Tape (CT)
497-STB12NM50T4DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
STB12NM50T4
Kuvaus
MOSFET N-CH 550V 12A D2PAK
Valmistajan vakio toimitusaika
16 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
N-kanavatyyppi 550 V 12A (Tc) 160W (Tc) Kiinnitys pintaan D2PAK
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
STB12NM50T4 -mallit
Kategoria
Vgs(th) (maks.) @ Id
5V @ 50µA
Valm.
Hilan varaus (Qg) (maks.) @ Vgs
39 nC @ 10 V
Sarja
Vgs (maks.)
±30V
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Tulokapasitanssi (Ciss) (maks.) @ Vds
1000 pF @ 25 V
Osan tila
Aktiivinen
Tehohäviö (maks.)
160W (Tc)
FET-tyyppi
Toimintalämpötila
-65°C – 150°C (TJ)
Teknologia
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Jännite nielusta lähteeseen (Vdss)
550 V
Valmistajan laitepakkaus
D2PAK
Virta - jatkuva nielu (Id) @ 25°C
Pakkaus / kotelo
Käyttöjännite (maks. Rds On, min. Rds On)
10V
Päätuotenumero
Rds päällä (maks.) @ Id, Vgs
350mOhm @ 6A, 10V