ST730M33R
DigiKeyn tuotenumero
497-ST730M33RTR-ND - Rullattu teippi (TR)
497-ST730M33RCT-ND - Cut Tape (CT)
497-ST730M33RDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
ST730M33R
Kuvaus
IC REG LINEAR 3.3V 300MA SOT23-5
Valmistajan vakio toimitusaika
24 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
PMIC - jänniteregulaattorit - lineaariset Positiivinen Kiinteä 1 Lähtö 300mA SOT-23-5
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
ST730M33R -mallit
Kategoria
Virta - lepovirta (Iq)
10 µA
Valm.
Virta - syöttö (maks.)
240 µA
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
PSRR
75dB – 35dB (120Hz – 100kHz)
Osan tila
Aktiivinen
Ohjausominaisuudet
Käyttöönotto
Lähdön konfiguraatio
Suojausominaisuudet
Ylivirta, Ylikuumeneminen
Lähdön tyyppi
Toimintalämpötila
-40°C – 125°C (TA)
Regulaattorien lukumäärä
1
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Tulojännite (maks.)
28V
Pakkaus / kotelo
SC-74A, SOT-753
Jännite - lähtö (min./kiinteä)
3,3V
Valmistajan laitepakkaus
SOT-23-5
Jännitehäviö (maks.)
1,2V @ 300mA