SC20S-7PF20PPM
DigiKeyn tuotenumero
728-1076-2-ND - Rullattu teippi (TR)
728-1076-1-ND - Cut Tape (CT)
728-1076-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
SC20S-7PF20PPM
Kuvaus
CRYSTAL 32.7680KHZ 7PF SMD
Valmistajan vakio toimitusaika
15 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
32.768 kHz ±20ppm Kiteet 7pF 70 kOhms 2-SMD, ei johtoa
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
SC20S-7PF20PPM -mallit
Kategoria
ESR (ekvivalenttinen sarjavastus)
70 kOhms
Valm.
Käyttötila
Fundamentaalinen
Sarja
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Osan tila
Aktiivinen
Pakkaus / kotelo
Tyyppi
kHz Crystal (äänirauta)
Valmistajan laitepakkaus
2-SMD (2x1,2)
Taajuus
32.768 kHz
Koko/mitat
0,079" pit. x 0,047" lev. (2,00mm x 1,20mm)
Taajuustoleranssi
±20ppm
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,024" (0,60mm)
Kuormakapasitanssi
7pF