ST1L08SPU33R
DigiKeyn tuotenumero
497-15508-2-ND - Rullattu teippi (TR)
497-15508-1-ND - Cut Tape (CT)
497-15508-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
ST1L08SPU33R
Kuvaus
IC REG LINEAR 3.3V 800MA 8-DFN
Valmistajan vakio toimitusaika
24 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
PMIC - jänniteregulaattorit - lineaariset Positiivinen Kiinteä 1 Lähtö 800mA 8-DFN (2x3)
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
ST1L08SPU33R -mallit
Kategoria
Lähtövirta
Valm.
Virta - lepovirta (Iq)
35 µA
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
PSRR
70dB – 30dB (100Hz – 1MHz)
Osan tila
Aktiivinen
Ohjausominaisuudet
Käyttöönotto, Virta OK
Lähdön konfiguraatio
Suojausominaisuudet
Ylivirta, Ylikuumeneminen
Lähdön tyyppi
Toimintalämpötila
-40°C – 125°C
Regulaattorien lukumäärä
1
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Tulojännite (maks.)
5,5V
Pakkaus / kotelo
8-VFDFN avoin juotoskohta
Jännite - lähtö (min./kiinteä)
3,3V
Valmistajan laitepakkaus
8-DFN (2x3)
Jännitehäviö (maks.)
0,1V @ 800mA (tyyp.)