226XMPL035MG19
DigiKeyn tuotenumero
1572-226XMPL035MG19TR-ND - Rullattu teippi (TR)
1572-226XMPL035MG19CT-ND - Cut Tape (CT)
1572-226XMPL035MG19DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
226XMPL035MG19
Kuvaus
CAP ALUM POLY 22UF 20% 35V SMD
Valmistajan vakio toimitusaika
34 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
22 µF 35 V Alumiini-polymeerikondensaattorit 2917 (7343 metrinen) 40mOhm 2000 tuntia @ 105°C
Kategoria
ESR (ekvivalenttinen sarjavastus)
40mOhm
Valmistaja
Cornell Dubilier Knowles
Käyttöikä lämpötilassa
2000 tuntia @ 105°C
Sarja
Toimintalämpötila
-55°C – 105°C
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Sovellukset
Kytkennän irrotus
Osan tila
Aktiivinen
Rippelivirta korkealla taajuudella
2 A @ 100 kHz
Tyyppi
Polymeeri
Koko/mitat
0,287" pit. x 0,169" lev. (7,30mm x 4,30mm)
Kapasitanssi
22 µF
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,083" (2,10mm)
Toleranssi
±20%
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Jännite – nimellinen
35 V