SM15T18CAY | |
|---|---|
Valmistaja | |
Valmistajan tuotenumero | SM15T18CAY |
Kuvaus | TVS DIODE 15.3VWM 32.5VC SMC |
Valmistajan vakio toimitusaika | 21 viikkoa |
Asiakkaan referenssi | |
Tarkka kuvaus | 32,5V Puristusliitin 308A (8/20µs) Ipp TVS - diodit Kiinnitys pintaan SMC |
Tekniset tiedot | Tekniset tiedot |
EDA/CAD-mallit | SM15T18CAY -mallit |
Kategoria | Virta - huippupulssi (10/1000µs) 308A (8/20µs) |
Valm. | Teho - pulssin huippu 1500W (1,5kW) |
Sarja | Syöttöjännitteen suojaus No |
Pakkaustapa Rullattu teippi (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Toimintalämpötila -40°C – 150°C (TJ) |
Osan tila Aktiivinen | Luokka Autoteollisuus |
Tyyppi Zener | Hyväksyntä AEC-Q101 |
Kaksisuuntaiset kanavat 1 | Asennustyyppi Kiinnitys pintaan |
Jännite - käänteinen läpilyöntijännite (tyyp.) 15,3V | Pakkaus / kotelo DO-214AB, SMC |
Jännite - läpilyönti (min) 17,1V | Valmistajan laitepakkaus |
Jännite - lukitus (maks.) @ Ipp 32,5V | Päätuotenumero |