SM15T18CA
DigiKeyn tuotenumero
497-7865-2-ND - Rullattu teippi (TR)
497-7865-1-ND - Cut Tape (CT)
497-7865-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
SM15T18CA
Kuvaus
TVS DIODE 15.3VWM 32.5VC SMC
Valmistajan vakio toimitusaika
13 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
32,5V Puristusliitin 308A (8/20µs) Ipp TVS - diodit Kiinnitys pintaan SMC
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
SM15T18CA -mallit
Kategoria
Virta - huippupulssi (10/1000µs)
308A (8/20µs)
Valm.
Teho - pulssin huippu
1500W (1,5kW)
Sarja
Syöttöjännitteen suojaus
No
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Sovellukset
Yleiskäyttöön
Osan tila
Aktiivinen
Toimintalämpötila
-55°C – 150°C (TJ)
Tyyppi
Zener
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Kaksisuuntaiset kanavat
1
Pakkaus / kotelo
DO-214AB, SMC
Jännite - käänteinen läpilyöntijännite (tyyp.)
15,3V
Valmistajan laitepakkaus
Jännite - läpilyönti (min)
17,1V
Päätuotenumero
Jännite - lukitus (maks.) @ Ipp
32,5V