M4T28-BR12SH1
DigiKeyn tuotenumero
497-3686-5-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
M4T28-BR12SH1
Kuvaus
IC CLK BATT/XTAL 32.768KHZ 48MAH
Valmistajan vakio toimitusaika
14 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Timekeeper®, Snaphat® Litium Kellon paristo/kidepiiri 48mAh 2.8 V 32.768 kHz 12.5 pF
Kategoria
Kapasiteetti
48mAh
Valmistaja
STMicroelectronics
Jännite – nimellinen
2.8 V
Sarja
Taajuus
32.768 kHz
Pakkaustapa
Putki
Kuormakapasitanssi
12.5 pF
Osan tila
Aktiivinen
Toimintalämpötila
0°C – 70°C (TA)