M48T35Y-70MH1F
DigiKeyn tuotenumero
497-4716-2-ND - Rullattu teippi (TR)
497-4716-1-ND - Cut Tape (CT)
497-4716-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
M48T35Y-70MH1F
Kuvaus
IC RTC CLK/CALENDAR PAR 28SOH
Valmistajan vakio toimitusaika
26 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Reaaliaikakellot (RTC) IC Kello/kalenteri Rinnakkainen 28-SOP (0,350", 8,89mm leveys) SNAPHAT-kannoilla
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
M48T35Y-70MH1F -mallit
Kategoria
Päivämäärämuoto
VV-KK-PP-pp
Valmistaja
STMicroelectronics
Rajapinta
Rinnakkainen
Sarja
Syöttöjännite
4,5V – 5,5V
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Virta - ajanpito (maks.)
2mA @ 4,75V – 5,5V
Osan tila
Aktiivinen
Toimintalämpötila
0°C – 70°C
DigiKey voi ohjelmoida
Ei vahvistettu
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Tyyppi
Kello/kalenteri
Pakkaus / kotelo
28-SOP (0,350", 8,89mm leveys) SNAPHAT-kannoilla