LDQ40PU33RY
DigiKeyn tuotenumero
497-LDQ40PU33RYTR-ND - Rullattu teippi (TR)
497-LDQ40PU33RYCT-ND - Cut Tape (CT)
497-LDQ40PU33RYDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
LDQ40PU33RY
Kuvaus
IC REG LINEAR 3.3V 250MA 6-DFN
Valmistajan vakio toimitusaika
26 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
PMIC - jänniteregulaattorit - lineaariset Positiivinen Kiinteä 1 Lähtö 250mA 6-DFN (2x2)
Kategoria
Virta - lepovirta (Iq)
5 µA
Valm.
Virta - syöttö (maks.)
500 µA
Sarja
PSRR
55dB (1kHz)
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Ohjausominaisuudet
Virtaraja, Käyttöönotto
Osan tila
Aktiivinen
Suojausominaisuudet
Ylivirta, Ylikuumeneminen, Oikosulku
Lähdön konfiguraatio
Toimintalämpötila
-40°C – 150°C (TJ)
Lähdön tyyppi
Luokka
Autoteollisuus
Regulaattorien lukumäärä
1
Hyväksyntä
AEC-Q100
Tulojännite (maks.)
40V
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Jännite - lähtö (min./kiinteä)
3,3V
Pakkaus / kotelo
6-WDFN avoin juotoskohta
Jännitehäviö (maks.)
1V @ 250mA