LD39020ADTPU33R
DigiKeyn tuotenumero
497-15496-2-ND - Rullattu teippi (TR)
497-15496-1-ND - Cut Tape (CT)
497-15496-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
LD39020ADTPU33R
Kuvaus
IC REG LINEAR 3.3V 200MA 4-DFN
Tarkka kuvaus
PMIC - jänniteregulaattorit - lineaariset Positiivinen Kiinteä 1 Lähtö 200mA 4-DFN (1x1)
EDA/CAD-mallit
LD39020ADTPU33R -mallit
PSRR
80dB – 55dB (1kHz – 100kHz)
Toimintalämpötila
-40°C – 125°C (TJ)
Tulojännite (maks.)
5,5V
Jännite - lähtö (min./kiinteä)
3,3V
Jännitehäviö (maks.)
0,35V @ 200mA