MIC5366-3.3YMT-TZ
DigiKeyn tuotenumero
576-3950-2-ND - Rullattu teippi (TR)
576-3950-1-ND - Cut Tape (CT)
576-3950-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
MIC5366-3.3YMT-TZ
Kuvaus
IC REG LINEAR 3.3V 150MA 4-TMLF
Valmistajan vakio toimitusaika
6 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
PMIC - jänniteregulaattorit - lineaariset Positiivinen Kiinteä 1 Lähtö 150mA 4-TMLF® (1x1)
EDA/CAD-mallit
MIC5366-3.3YMT-TZ -mallit
Virta - lepovirta (Iq)
39 µA
PSRR
80dB – 65dB (1kHz – 10kHz)
Toimintalämpötila
-40°C – 125°C
Tulojännite (maks.)
5,5V
Pakkaus / kotelo
4-UDFN avoin juotoskohta, 4-TMLF®
Jännite - lähtö (min./kiinteä)
3,3V
Valmistajan laitepakkaus
4-TMLF® (1x1)
Jännitehäviö (maks.)
0,31V @ 150mA