LD2981CM33TR
DigiKeyn tuotenumero
497-7786-2-ND - Rullattu teippi (TR)
497-7786-1-ND - Cut Tape (CT)
497-7786-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
LD2981CM33TR
Kuvaus
IC REG LINEAR 3.3V 100MA SOT23-5
Valmistajan vakio toimitusaika
18 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
PMIC - jänniteregulaattorit - lineaariset Positiivinen Kiinteä 1 Lähtö 100mA SOT-23-5
EDA/CAD-mallit
LD2981CM33TR -mallit
Kategoria
Virta - lepovirta (Iq)
150 µA
Valm.
Virta - syöttö (maks.)
2.6 mA
PSRR
63dB (1kHz)
Osan tila
Aktiivinen
Ohjausominaisuudet
Käyttöönotto
Toimintalämpötila
-40°C – 125°C
Tulojännite (maks.)
16V
Pakkaus / kotelo
SC-74A, SOT-753
Jännite - lähtö (min./kiinteä)
3,3V
Valmistajan laitepakkaus
SOT-23-5
Jännitehäviö (maks.)
0,375V @ 100mA