ADP3309ARTZ-3.3-R7
DigiKeyn tuotenumero
ADP3309ARTZ-3.3-R7TR-ND - Rullattu teippi (TR)
ADP3309ARTZ-3.3-R7CT-ND - Cut Tape (CT)
ADP3309ARTZ-3.3-R7DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
ADP3309ARTZ-3.3-R7
Kuvaus
IC REG LINEAR 3.3V 100MA SOT23-5
Valmistajan vakio toimitusaika
10 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
PMIC - jänniteregulaattorit - lineaariset Positiivinen Kiinteä 1 Lähtö 100mA SOT-23-5
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
ADP3309ARTZ-3.3-R7 -mallit
Kategoria
Lähtövirta
Valm.
Virta - lepovirta (Iq)
300 µA
Sarja
Virta - syöttö (maks.)
2 mA
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Ohjausominaisuudet
Virhelippu, sammutus
Osan tila
Aktiivinen
Suojausominaisuudet
Ylikuumeneminen
Lähdön konfiguraatio
Toimintalämpötila
-20°C – 80°C (TA)
Lähdön tyyppi
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Regulaattorien lukumäärä
1
Pakkaus / kotelo
SC-74A, SOT-753
Tulojännite (maks.)
12V
Valmistajan laitepakkaus
SOT-23-5
Jännite - lähtö (min./kiinteä)
3,3V
Päätuotenumero
Jännitehäviö (maks.)
0,25V @ 100mA