L78M24CDT-TR
DigiKeyn tuotenumero
497-1213-2-ND - Rullattu teippi (TR)
497-1213-1-ND - Cut Tape (CT)
497-1213-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
L78M24CDT-TR
Kuvaus
IC REG LINEAR 24V 500MA DPAK
Tarkka kuvaus
PMIC - jänniteregulaattorit - lineaariset Positiivinen Kiinteä 1 Lähtö 500mA DPAK
EDA/CAD-mallit
L78M24CDT-TR -mallit
Virta - lepovirta (Iq)
6 mA
PSRR
50dB (120Hz)
Toimintalämpötila
0°C – 125°C
Tulojännite (maks.)
40V
Jännite - lähtö (min./kiinteä)
24V