L78M24ABDT-TR
DigiKeyn tuotenumero
497-7773-2-ND - Rullattu teippi (TR)
497-7773-1-ND - Cut Tape (CT)
497-7773-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
L78M24ABDT-TR
Kuvaus
IC REG LINEAR 24V 500MA DPAK
Valmistajan vakio toimitusaika
14 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
PMIC - jänniteregulaattorit - lineaariset Positiivinen Kiinteä 1 Lähtö 500mA DPAK
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
L78M24ABDT-TR -mallit
Kategoria
Lähtövirta
Valm.
Virta - lepovirta (Iq)
6 mA
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
PSRR
50dB (120Hz)
Osan tila
Aktiivinen
Suojausominaisuudet
Ylivirta, Ylikuumeneminen, Oikosulku
Lähdön konfiguraatio
Toimintalämpötila
-40°C – 125°C
Lähdön tyyppi
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Regulaattorien lukumäärä
1
Pakkaus / kotelo
TO-252-3, DPAK (2 jalkaa + juotoskohta), SC-63
Tulojännite (maks.)
40V
Valmistajan laitepakkaus
DPAK
Jännite - lähtö (min./kiinteä)
24V