BA178M24FP-E2
DigiKeyn tuotenumero
BA178M24FP-E2TR-ND - Rullattu teippi (TR)
BA178M24FP-E2CT-ND - Cut Tape (CT)
BA178M24FP-E2DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
BA178M24FP-E2
Kuvaus
IC REG LINEAR 24V 500MA TO252
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
PMIC - jänniteregulaattorit - lineaariset Positiivinen Kiinteä 1 Lähtö 500mA TO-252
Kategoria
Lähtövirta
Valm.
Virta - lepovirta (Iq)
4.5 mA
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Virta - syöttö (maks.)
6 mA
Osan tila
Vanhentunut
PSRR
55dB (120Hz)
Lähdön konfiguraatio
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C
Lähdön tyyppi
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Regulaattorien lukumäärä
1
Pakkaus / kotelo
TO-252-3, DPAK (2 jalkaa + juotoskohta), SC-63
Tulojännite (maks.)
33V
Valmistajan laitepakkaus
TO-252
Jännite - lähtö (min./kiinteä)
24V
Päätuotenumero
Jännitehäviö (maks.)
2V @ 500mA (tyyp.)