KF33BD-TR
DigiKeyn tuotenumero
497-7757-2-ND - Rullattu teippi (TR)
497-7757-1-ND - Cut Tape (CT)
497-7757-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
KF33BD-TR
Kuvaus
IC REG LINEAR 3.3V 500MA 8-SOIC
Valmistajan vakio toimitusaika
14 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
PMIC - jänniteregulaattorit - lineaariset Positiivinen Kiinteä 1 Lähtö 500mA 8-SOIC
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
KF33BD-TR -mallit
Kategoria
Virta - lepovirta (Iq)
1 mA
Valm.
Virta - syöttö (maks.)
12 mA
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
PSRR
80dB – 60dB (120Hz – 10kHz)
Osan tila
Aktiivinen
Ohjausominaisuudet
Käyttöönotto
Lähdön konfiguraatio
Suojausominaisuudet
Ylivirta, Ylikuumeneminen
Lähdön tyyppi
Toimintalämpötila
-40°C – 125°C
Regulaattorien lukumäärä
1
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Tulojännite (maks.)
20V
Pakkaus / kotelo
8-SOIC (0,154", 3,90mm leveys)
Jännite - lähtö (min./kiinteä)
3,3V
Valmistajan laitepakkaus
8-SOIC
Jännitehäviö (maks.)
0,7V @ 500mA