ECS-.327-12.5-8X
DigiKeyn tuotenumero
X1123-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
ECS-.327-12.5-8X
Kuvaus
CRYSTAL 32.7680KHZ 12.5PF TH
Valmistajan vakio toimitusaika
18 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
32.768 kHz ±20ppm Kiteet 12,5pF 35 kOhms Lieriönmuotoinen purkki, Säteittäinen
EDA/CAD-mallit
ECS-.327-12.5-8X -mallit
Kategoria
Kuormakapasitanssi
12,5pF
Valm.
ESR (ekvivalenttinen sarjavastus)
35 kOhms
Pakkaustapa
Irtotavara
Toimintalämpötila
-10°C – 60°C
Asennustyyppi
Läpivientiaukko
Taajuus
32.768 kHz
Koko/mitat
0,122" halk. x 0,323" pit. (3,10mm x 8,20mm)
Taajuustoleranssi
±20ppm
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,323" (8,20mm)