FERD40U45CG-TR
DigiKeyn tuotenumero
497-14521-2-ND - Rullattu teippi (TR)
497-14521-1-ND - Cut Tape (CT)
497-14521-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
FERD40U45CG-TR
Kuvaus
DIODE ARRAY FERD 45V 20A D2PAK
Tarkka kuvaus
Diodirivi 1 pari yhteinen katodi 45 V 20A Kiinnitys pintaan TO-263-3, D2PAK (2 jalkaa + juotoskohta), TO-263AB
EDA/CAD-mallit
FERD40U45CG-TR -mallit
Kategoria
Jännite - myötävirta (Vf) (maks.) @ If
460 mV @ 20 A
Valmistaja
STMicroelectronics
Nopeus
Ei elpymisaikaa > 500mA (Io)
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Virta - käänteinen vuoto @ Vr
1.8 mA @ 45 V
Toimintalämpötila - liitos
175°C (maks.)
Diodikonfiguraatio
1 pari yhteinen katodi
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Teknologia
FERD-diodi (Field Effect Rectifier Diode)
Pakkaus / kotelo
TO-263-3, D2PAK (2 jalkaa + juotoskohta), TO-263AB
Jännite - käänteinen DC (Vr) (maks.)
45 V
Valmistajan laitepakkaus
D2PAK
Virta - keskimääräinen tasasuunnattu (Io) (diodia kohden)
20A